szk_nar
Grupowe zajęcia dla dzieci!
 
Jest to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów narciarstwa. Nasze stoki są idealnym miejscem na doskonalenie techniki jazdy ale również  na rozpoczęcie swojej przygody i naukę od podstaw.
 
 Nasza szkółka narciarska to zorganizowane zajęcia grupowe prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów. Na stoku jednocześnie mogą jeździć 4 osoby dlatego nasze grupy składają się z 8 osób, grupę dzielimy na dwie podgrupy, podczas gdy jedna jeździ druga przyswaja wiedzę teoretyczną i zbiera energię na kolejny przejazd. Uczestnicy są przydzielani do grup względem wieku i umiejętności, tak by każdy skorzystał jak najwięcej.
 
 Ucząc się w tak kameralnych warunkach instruktor może skupić swoją uwagę maksymalnie na każdym uczestniku z osobna. Dzięki temu mamy efekty jak na zajęciach indywidualnych z ekstra bonusem jaki jest grupa pozwalająca poczuć nutkę rywalizacji i wzajemną motywację.                W Goskiing łączymy zabawę z sportem a to daje najlepsze efekty!
 
W ramach jednego cyklu proponujemy 2 spotkania, każde z nich trwa 1,5h. Tworzymy grupy w tygodniu jak i w weekendy, więc nie musisz zmieniać swoich wcześniejszych planów bo w Goskiing działamy dla Ciebie!
 
Serdecznie zapraszamy do zapisów na recepcji, w trakcie rozmowy będziemy prosić o podanie wieku i poziomu umiejętności tak by stworzyć jak najbardziej dopasowaną grupę.