Nasz obiekt powstał z pasji do sportu, chcemy dawać większe możliwości dla zawodników. Jesteśmy chętni do stałej współpracy z klubami oraz z indywidualnymi zawodnikami.
 
Treningi na naszym obiekcie na pewno przyniosą niesamowite rezultaty. Poza sezonem narciarskim, ale również w trakcie zawodnicy mogą trenować i utrwalać pamięć mięśniową ale również szlifować technikę.
 
Lustro przed narciarzami
 
Na całej szerokości stoku przed jeżdżącymi jest ustawione lustro weneckie. Oznacza to, że każda osoba może obserwować się w trakcie przejazdu i korygować błędy. Po drugiej stronie lustra mogą usiąść trenerzy i bacznie przyglądać się zawodnikowi nie stresując go, daje to możliwości odwzorowania warunków psychicznych jak na stoku a obserwację całego przejazdu.
Nagrywanie całego treningu
 
Mamy możliwość nagrywania całego przejazdu w jakości 4k. Na stok skierowane są kamery, które mogą dokumentować cały trening tak by później można obejrzeć nagranie, skorygować każdy jeden błąd i wychwycić najmniejsze niuanse.
 
Nie tylko stok…
 
Wiemy jak ważne jest przygotowanie motoryczne zawodników, jazda na stoku to nie wszystko. Dlatego mamy dostępne również centrum przygotowania motorycznego. Pozwali to na prowadzenie kompleksowego treningu na naszym obiekcie i podniesienie wyników. Współpracujemy z trenerami zajmującymi się tylko sportowcami, z doświadczeniem w narciarstwie.
Wyświetlanie wirtualnej trasy
 
Na stoku istnieje również możliwość wyświetlania wirtualnej trasy. Jest to super opcja do trenowania slalomu a różnorodne programy pozwalają na trening dla zawodników na każdym poziomie.
Jesteśmy wyposażeni w wiele programów tak by przeprowadzać wiele treningów z różnymi możliwościami.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy.
Zadzwoń: +48 665556586
lub napisz: [email protected]