Go Skiing to kryty stok narciarski i część jednego z największych centrów sportowych w Polsce. Nasz obiekt funkcjonuje od wielu lat, jako pierwszy powstał tor gokartowy następnie restauracja, centrum przygotowania sportowców i dzięki zgromadzonemu doświadczaniu zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego segmentu. Jest to pierwsze takie miejsce w Małopolsce i jedno z niewielu w Polsce. Nasi reprezentanci w narciarstwie i snowboardzie często wyjeżdżali za granicę by trenować właśnie na takich urządzeniach jakie są u nas dostępne. Umożliwiają one aż 8 krotnie szybszy postęp niż na regularnym, śnieżnym stoku.
 
Dla nas najważniejsze są jakość, bezpieczeństwo i dobra zabawa dlatego postawiliśmy aż dwa stoki o wymiarach 6m x 11m, są one największe w Polsce! Dzięki tej wielkości na jednej maszynie zmieszczą się 4 osoby. Każdy może poczuć się swobodnie w idealnych warunkach. Na hali przez cały rok utrzymujemy temperaturę ok 20 stopni , tak aby jeżdżący mogli w 100% wykorzystać swój potencjał nie martwiąc się warunkami. Przez całą sesję czuwa nad nami instruktor, mamy kadrę z ogromnym doświadczeniem w jeździe oraz pracy z ludźmi. Nasza obsługa doradzi w jaki sposób poprawić technikę jazdy a w razie ewentualnej wywrotki natychmiastowo zatrzyma taśmę i pomoże wrócić do akcji. Jesteśmy miejscem idealnym dla początkujących i małych narciarzy, również dla nieco bardziej zaawansowanych oraz tych zawodowych. Go skiing to świetna zabawa dla każdego nie zależnie od umiejętności i wieku! Jest to miejsce idealne na weekendowe wyjście z rodziną, spotkanie ze znajomymi, imprezę firmową a także na wyjątkową pierwszą randkę.
 
Do dyspozycji naszych Klientów mamy również inne atrakcje. Tor gokartowy czeka na naszych narciarskich zawodników którzy chcą poczuć jeszcze więcej adrenaliny i wiatru we włosach. Na najwyższym piętrze naszego budynku znajduję się również centrum przygotowania sportowców czyli miejsce w którym poprawicie swoją kondycję fizyczną i przygotujecie się motorycznie tak by osiągać jeszcze więcej na stoku. Po wszystkich zjazdach i przejazdach zapraszamy do naszej restauracji, można tam zjeść między innymi przepyszną włoską pizzę i napić się świeżo mielonej kawy.