Sztuczny stok narciarski Go Skiing w Krakowie to doskonałe miejsce, które umożliwia trening narciarski przez cały rok. Niezależnie od pory roku i pogody, możesz u nas doskonalić swoje umiejętności narciarskie lub snowboardowe, a także zacząć swoją przygodę z zimowymi sportami.

Proponujemy treningi dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb – niezależnie od tego czy będzie to wasza pierwsza jazda na nartach lub desce, czy trening pozwalający udoskonalić technikę jazdy.

W ofercie Go Skiing znajdą Państwo:

JAZDA DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

Jazda na sztucznym stoku narciarskim pod dachem w Krakowie to idealne miejsce dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem lub snowboardem. Dla początkujących narciarzy i snowboardzistów taki stok to doskonałe miejsce do nauki podstawowych umiejętności i budowania pewności siebie przed wyjazdem na stoki górskie.

W trakcie treningu możesz liczyć na profesjonalną opiekę trenerską, sprzęt oraz wskazówki, które pozwolą Ci nauczyć się jeździć na nartach lub desce snowboardowej.

JAZDA DLA ZAAWANSOWANYCH:

Stok Go Skiing to również doskonałe miejsce dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i przygotować się na bardziej zaawansowane wyzwania.

Twój poziom zaawansowania oceni instruktor, który dostosuje dla Ciebie nachylenie stoku, oraz pomoże wypracować optymalną technikę jazdy.

Sprawdź nasze ceny i ofertę:

Jeśli nie jesteś pewien, którą opcję wybrać, lub chciałbyś zarezerwować cały stok dla swojej grupy zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Nasi pracownicy oraz instruktorzy pomogą w wyborze odpowiedniej opcji dla Ciebie. 

Kontakt z GoSkiinng

Wyślij nam wiadomość

Czekamy na Twój e-mail.

Ceny GoSkiing zaczynają się od 99 zł

Kontakt

Address​

ul. Mariana Domagały 25, 30-741 Kraków

Email PL

info@gokarting.com.pl – pytania+ rezerwacje
event@gokarting.com.pl – obsługa firm, eventy, stałe współprace michalina@sabaj.pl  - treningi dla klubów i szkół 

Nasze Social Media