Dzieci to prawdziwe wulkany energii! Wiemy, że uwielbiają one szaleć i mają w sobie niespotykane pokłady siły i aktywności. Dlaczego więc nie przekształcić tej energii w pasję do sportu oraz świetnie spędzony czas z rówieśnikami lub rodziną?

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia całorocznego stoku narciarsiego Go Skiing.

Kryty stok narciarski będzie doskonałym miejscem do spędzenia aktywnego, i co tu dużo mówić… świetnie spędzonego czasu. A do tego rodzice i opiekunowie mają gwarancję, że każde dziecko w trakcie jazdy ma zapewnioną profesjonalną opiekę instruktora, dzięki czemu są one całkowicie bezpieczne w trakcie zajęć.

WAŻNE INFORMACJE - KLIENT INDYWIDUALNY

  • Na stoku Go Skiing nie mamy limitu wiekowego, pojawiają się u nas nawet maluchy 3+, jednak zachęcamy do wcześniejszej konsultacji telefonicznej, by pomóc Państwu w ocenie, czy dziecko może skorzystać ze stoku (wiek, przebyte kontuzje etc.) 
  • Każda lekcja, niezależnie od poziomu zaawansowania – odbywa się pod okiem instruktora, dlatego rodzice mają pewność, że ich dziecko jest bezpieczne.
  • W cenie zjazdu wliczony jest sprzęt narciarski lub snowboardowy. 

ZAJĘCIA ZORGANIZOWANE - DLA SZKÓŁ LUB KLUBÓW SPORTOWYCH

Zapraszamy do współpracy wszystkie:

  • Szkoły
  • Kluby sportowe
  • Świetlice

Wiemy, że ruch i sprawność fizyczna najmłodszych to w dzisiejszych czasach bardzo ważny aspekt. Całoroczny stok narciarski Go Skiing to doskonała alternatywa dla zajęć na sali gimnastycznej czy basenu. Dzięki temu, że nasze stoki mieszczą się pod dachem – zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. 

Go Skiing nadaje się idealnie do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego lub zajęć dodatkowych. Posiadamy możliwość przyjęcia dużej grupy w jednym czasie i dopasowania uczestników pod względem ich umiejętności tak, by zapewnić komfortowe warunki dla każdego z uczestników.

Napisz do nas i dowiedz się więcej

Kontakt

Address​

ul. Mariana Domagały 25, 30-741 Kraków

Email PL

info@gokarting.com.pl – pytania+ rezerwacje
event@gokarting.com.pl – obsługa firm, eventy, stałe współprace michalina@sabaj.pl  - treningi dla klubów i szkół 

Nasze Social Media