Organizowanie imprez okolicznościowych na krytym stoku narciarskim może być fantastycznym pomysłem, zwłaszcza jeśli Twoi goście lub przyjaciele lubią sporty zimowe. 

Ale to nie wszystko! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów i spotkań nie tylko w Go Skiing, ale także na naszym torze gokartowym GoKarting.

Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz eventy nawet do 80 osób.

Zorganizuj u nas:

  • Urodziny
  • Imprezę firmową
  • Imprezę integracyjną
  • Spotkanie z przyjaciółmi
  • i wiele więcej!

CAŁOROCZNY STOK NARCIARSKI GO SKIING OFERUJE:

DWA KRYTE STOKI NARCIARSKIE

Na naszym obiekcie znajdują się aż dwa stoki, które umożliwiają jazdę ośmiu osobom na raz. Nasza obsługa zadba o organizację, szkolenie przed jazdami, a także przydział do grup (o odpowiednim zaawansowaniu). Przy użytkownikach cały czas obecni są instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo i pomagają w nauce lub doszkoleniu swojej techniki jazdy. Pozostali uczestnicy, czekający na swoją kolei, w tym czasie mogą przebywać w strefie relaksu lub restauracji.

SALĘ KONFERENCYJNĄ

Idealną dla firm i klientów, którzy organizują szkolenia lub wyjazdy dla swoich pracowników. To spokojne, wyciszone miejsce wykonane z dbałością o detale.

W sali konferencyjnej umieszczony został rzutnik i duży ekran, system nagłaśniający, oraz wygodne krzesła.

Dzięki tak wyposażonemu wnętrzu, bez problemu zorganizujesz u nas konferencję, wykład lub biznesowe spotkanie na najwyższym poziomie. 

OFERTĘ CATERINGOWĄ

W obiekcie znajduje się restauracja, dzięki czemu catering zamówiony w Go Skiing jest zawsze świeży i pyszny. Nasi klienci mają możliwość: 

  • dostosowania jedzenia pod indywidualne potrzeby (serwujemy dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie w postaci szwedzkiego stołu, bufet kawowy, słodkie przekąski) 
  • lub skorzystania z restauracji a la carte na miejscu – gdzie serwujemy pyszną pizzę, burgery oraz dania sezonowe. 

Napisz do nas w sprawie indywidualnej wyceny twojego wyjątkowego wydarzenia!

Kontakt Info

Address​

ul. Mariana Domagały 25, 30-741 Kraków

Email PL

info@gokarting.com.pl – pytania+ rezerwacje
event@gokarting.com.pl – obsługa firm, eventy, stałe współprace michalina@sabaj.pl  - treningi dla klubów i szkół 

Nasze Social Media